גינה בגג | גינת גג | גינות גג

מדוע לדשן את גינת הגג - גן בגג

מדוע לדשן את גינת הגג?

כל מי שיש לו גינה בבית, על הגג או בחלק החיצוני של הדירה, יודע לומר שתחזוקת גינות זה לא עניין של מה בכך. כדי לבצע זאת בצורה מקצועית ונכונה צריך לבחור נכונה את הצמחים, לנקות ואף לדשן את הגינה. יש מספר מטרות לדישון הגינה, כמו:

  1. לחזק את הצמחים
  2. להרחיק מזיקים 
  3. להאריך את חיי הצמח

כל הסיבות האלה לא משאירות מקום לספק: אם אתם רוצים לטפח כמו שצריך את הגינה שלכם כדאי יהיה לא רק להשקות אותה ולטפל בה אלא גם לדשן אותה. 

עוברים לחומרים ירוקים

בעבר, כאשר היו מדברים על דישון של גינות גג נהוג היה לדבר, בין היתר, על שימוש בחומרים כימיים שונים, ואילו היום זה כבר לא כך. היום נעשה שימוש נרחב יותר בחומרים ירוקים וגם לכם כדאי לקחת זאת בחשבון, כי למה לפגוע בכדור הארץ ובסביבה? הרעיון בדישון הגינה שלכם הוא לא רק להרחיק מזיקים אלא גם להעניק לצמחים את המינרלים שלהם הם זקוקים, לחזק אותם ולגרום להם להיות בריאים יותר. לכן כדאי להשקיע בנושא ולא מומלץ לדחות את העניין. 

הזמנת שירות מקצועי בתחום 

בין אם אתם מתלבטים איזה דשן לבחור ובין אם אתם זקוקים לכל שירות אחר עבור גינת הגג שלכם, כדאי שתדעו שיש לכם אל מי לפנות. אצלנו בחברת גן בגג תוכלו לקבל שירות מוביל בתחום ואצלנו גם תוכלו להזמין שירותי טיפוח ותחזוקה לגינה שלכם, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם עם אנשי הצוות הטובים ביותר שלנו.