גינה בגג | גינת גג | גינות גג

דשא אמיתי או סינטטי - גן בגג

מה לבחור – דשא אמיתי או סינטטי? 

חושבים שהגיע הזמן להתייחס לחלק החיצוני של הבית שלכם ולהקים גינה? אם כך, אנחנו כאן כדי לעזור לכם במשימה הזאת! חשוב להבין שאין כל טעם להקים גינה ככה סתם, בלי לתכנן את צעדיכם מראש, שכן הקמת גינות דורשת ידע, תכנון ומקצועיות. אנחנו בחברת גן בגג נשמח להגיע אליכם הביתה, לראות את השטח המיועד לגינה ולייעץ לכם לגבי ההקמה שלה, כאשר בראש ובראשונה ננסה לענות יחדיו על השאלה: דשא אמיתי או סינטטי. חשוב להבין שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת כי לכל משפחה יכול להתאים פתרון אחר, אך מה שבטוח הוא שהדשא הסינטטי נחשב ליותר ידידותי לסביבה, ובמיוחד במדינה כמו ישראל שבה תמיד חסרים מים. 

הטיפול השוטף בדשא

בבואנו לבחון את הדברים לעומק אנו מגלים שמעבר להשקייה, הדשא הסינטטי מציע עוד יתרונות כמו:

  • לא צריך לכסח אותו
  • לא צריך לגזום אותו
  • לא צריך לחשוש ממזיקים שיגיעו אליו

במילים אחרות: הרבה יותר קל לטפח אותו בחיי היום יום ולכן ברור למה עוד ועוד אנשים בוחרים באופציה הזאת. מצד שני, אי אפשר להתעלם מכך שלא כל סוג של דשא סינטטי יהיה מספיק טוב, יפה ונעים למגע כך שמאוד כדאי לבדוק מה בדיוק אתם קונים לגינת הגג שלכם.

התקנת הדשא

במידה ואתם אכן בוחרים באופציה של הדשא הסינטטי, נשמח להיות אלה שמתקינים לכם אותו. אנשי המקצוע שלנו בחברת גן בגג עובדים בתחום הזה מזה שנים כך שאיתנו תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהייה לא פחות ממושלמת.